Geen energielabel, geen taxatie. Open data, met bron en grens. Methode
Buurten van Bernheze vergeleken
Bernheze telt 53 buurten en 13.658 woningen; de gemiddelde WOZ-waarde is € 479.000, van € 268.000 in de goedkoopste tot € 775.000 in de duurste buurt.
Vergelijking| Buurt | Woningen | Gem. WOZ | Koop | Gas m³ | Label B of beter | Panden vóór 1970 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| De Hoef 1 | 174 | € 775.000 | 99 % | 1.480 | 40 % | 21 % |
| Hooge Wijst - De Vorssel | 115 | € 746.000 | 87 % | 1.400 | 60 % | 46 % |
| Heische Wal - DintherseHoek | 161 | € 694.000 | 87 % | 1.290 | 44 % | 33 % |
| Beugt | 128 | € 688.000 | 88 % | 1.290 | 33 % | 39 % |
| Zoggel - Berkt | 215 | € 686.000 | 85 % | 1.250 | 47 % | 42 % |
| De Bleeken - 't Grolder | 105 | € 683.000 | 81 % | 1.370 | 45 % | 37 % |
| Fokkershoek | 99 | € 672.000 | 76 % | 1.510 | 45 % | 47 % |
| Heeswijkse Bosschen | 132 | € 658.000 | 86 % | 1.270 | 47 % | 32 % |
| Menzel | 154 | € 646.000 | 88 % | 1.260 | 39 % | 42 % |
| Donzel | 187 | € 641.000 | 93 % | 1.230 | 44 % | 50 % |
| Hazelberg | 167 | € 627.000 | 89 % | 1.380 | 40 % | 42 % |
| Groote Heide | 235 | € 607.000 | 84 % | 1.120 | 72 % | 42 % |
| Eikenhoek | 190 | € 601.000 | 92 % | 1.220 | 54 % | 42 % |
| Buitenpas - Noordrand | 292 | € 596.000 | 86 % | 990 | 82 % | 20 % |
| Middelste Groes | 43 | € 588.000 | 49 % | 1.130 | 53 % | 28 % |
| Broekhoek - Monseigneur van Den Hurklaan | 556 | € 572.000 | 94 % | 980 | 84 % | 15 % |
| Hoofdstraat | 211 | € 558.000 | 83 % | 1.280 | 43 % | 64 % |
| Kleinwijk | 206 | € 527.000 | 83 % | 1.180 | 81 % | 8 % |
| Heilaren | 341 | € 520.000 | 89 % | 890 | 92 % | 3 % |
| Zwarte Molen | 289 | € 519.000 | 79 % | 690 | 95 % | 17 % |
| Vorstenbosch | 577 | € 501.000 | 78 % | 950 | 59 % | 30 % |
| De Beemd | 834 | € 496.000 | 74 % | 760 | 81 % | 39 % |
| Heilige Stok - Kerkstraat | 187 | € 495.000 | 79 % | 1.140 | 49 % | 55 % |
| Balledonk | 178 | € 495.000 | 80 % | 1.060 | 40 % | 54 % |
| Den Berg | 260 | € 492.000 | 70 % | 1.140 | 44 % | 71 % |
| Loosbroek | 404 | € 489.000 | 87 % | 1.090 | 67 % | 15 % |
| St. Servatius - Schoonstr - Den Dolvert | 345 | € 488.000 | 65 % | 1.010 | 48 % | 58 % |
| Hopveld - Muggenhoek | 234 | € 486.000 | 69 % | 1.020 | 49 % | 17 % |
| De Velft | 126 | € 468.000 | 94 % | 1.140 | 31 % | 84 % |
| De Hoef | 203 | € 464.000 | 86 % | 1.080 | 42 % | 32 % |
| Maxend | 245 | € 456.000 | 53 % | 690 | 70 % | 24 % |
| Schoonstraat | 186 | € 449.000 | 73 % | 930 | 61 % | 3 % |
| Rodenburg | 311 | € 446.000 | 67 % | 750 | 84 % | 0 % |
| Kerkveld | 216 | € 446.000 | 72 % | 1.150 | 47 % | 54 % |
| De Hoef 2 | 488 | € 445.000 | 76 % | 750 | 99 % | 0 % |
| Hoge Akkers | 208 | € 442.000 | 72 % | 1.110 | 57 % | 1 % |
| Graanbuurt | 163 | € 435.000 | 86 % | 860 | 69 % | 2 % |
| Wagnerplein | 131 | € 428.000 | 59 % | 960 | 66 % | 2 % |
| Laar | 387 | € 421.000 | 68 % | 850 | 60 % | 35 % |
| Kennedystraat | 267 | € 418.000 | 55 % | 770 | 69 % | 35 % |
| Graaf Wernerstraat | 191 | € 417.000 | 71 % | 930 | 30 % | 81 % |
| Oranjewijk | 337 | € 408.000 | 66 % | 990 | 49 % | 20 % |
| 't Dorp | 426 | € 406.000 | 54 % | 800 | 71 % | 46 % |
| Het Rul | 230 | € 401.000 | 79 % | 880 | 70 % | 0 % |
| Oranjebuurt | 326 | € 386.000 | 48 % | 910 | 62 % | 67 % |
| Weijen West | 295 | € 378.000 | 48 % | 880 | 74 % | 13 % |
| 't Vijfeiken | 176 | € 372.000 | 58 % | 1.010 | 66 % | 3 % |
| De Zeis | 263 | € 343.000 | 34 % | 820 | 87 % | 1 % |
| Componistenbuurt | 246 | € 336.000 | 63 % | 870 | 42 % | 3 % |
| Bekerbuurt | 215 | € 329.000 | 37 % | 830 | 71 % | 0 % |
| De abdij | 409 | € 295.000 | 48 % | 730 | 61 % | 9 % |
| Van 't Rijk | 240 | € 293.000 | 21 % | 900 | 44 % | 81 % |
| Heelwijk | 354 | € 268.000 | 42 % | 670 | 55 % | 0 % |
CBS Kerncijfers wijken en buurten (CC BY 4.0); RIVM energielabels van gebouwen; RVO/KCAF aandachtsgebieden funderingsproblematiek. Gesorteerd op gemiddelde WOZ-waarde.