Geen energielabel, geen taxatie. Open data, met bron en grens. Methode
Buurten van Emmen vergeleken
Emmen telt 83 buurten en 50.710 woningen; de gemiddelde WOZ-waarde is € 265.000, van € 196.000 in de goedkoopste tot € 588.000 in de duurste buurt.
Vergelijking| Buurt | Woningen | Gem. WOZ | Koop | Gas m³ | Label B of beter | Panden vóór 1970 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Westenesch | 70 | € 588.000 | 84 % | 1.570 | 50 % | 73 % |
| Zuidbarge | 161 | € 523.000 | 93 % | 1.480 | 42 % | 55 % |
| Westerse Bos | 50 | € 493.000 | 90 % | 1.660 | 40 % | 69 % |
| Verspreide huizen Klazienaveen | 72 | € 491.000 | 90 % | 1.170 | 48 % | 55 % |
| Oosterse Bos en Middendorp | 72 | € 491.000 | 86 % | 1.510 | 50 % | 74 % |
| Herenstreek | 29 | € 468.000 | 86 % | 1.300 | 60 % | — |
| Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge | 51 | € 453.000 | 76 % | 1.300 | 36 % | 51 % |
| Ericasestraat | 70 | € 445.000 | 93 % | 1.240 | 35 % | 36 % |
| Noordbarge | 404 | € 442.000 | 91 % | 1.320 | 44 % | 55 % |
| Verspreide huizen Erica | 96 | € 438.000 | 86 % | 1.140 | 36 % | 62 % |
| Derksweg | 50 | € 435.000 | 100 % | 1.300 | 30 % | 53 % |
| Delftlanden | 728 | € 435.000 | 91 % | 460 | 100 % | 2 % |
| Verspreide huizen Emmen | 237 | € 416.000 | 83 % | 1.230 | 49 % | 46 % |
| Westelijk Nieuw-Schoonebeek | 87 | € 414.000 | 84 % | 1.430 | 43 % | 57 % |
| Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam | 50 | € 413.000 | 88 % | 1.350 | 50 % | 43 % |
| Verlengde Vaart | 32 | € 413.000 | 84 % | 1.500 | 46 % | 61 % |
| Oranjedorp | 160 | € 408.000 | 94 % | 1.210 | 40 % | 35 % |
| Verspreide huizen Schoonebeek | 82 | € 404.000 | 91 % | 1.190 | 40 % | 53 % |
| Dordsedijk | 41 | € 400.000 | 90 % | 1.170 | 46 % | 58 % |
| Parc Sandur | 841 | € 400.000 | 89 % | 960 | 78 % | 0 % |
| Vastenow | 78 | € 393.000 | 95 % | 1.260 | 50 % | 48 % |
| Verspreide huizen Emmer-Compascuum | 82 | € 387.000 | 82 % | 1.080 | 30 % | 45 % |
| Weerdinge | 245 | € 383.000 | 90 % | 1.300 | 48 % | 72 % |
| Kloostermanswijk | 98 | € 379.000 | 91 % | 1.180 | 44 % | 56 % |
| Amsterdamscheveld | 83 | € 378.000 | 98 % | 1.210 | 30 % | 59 % |
| Oostelijk Nieuw-Schoonebeek | 107 | € 378.000 | 85 % | 1.480 | 23 % | 58 % |
| Langs de Vaart | 88 | € 375.000 | 95 % | 1.250 | 19 % | 76 % |
| Hoofdkanaal | 30 | € 372.000 | 97 % | 1.340 | 18 % | 67 % |
| Verspreide huizen Roswinkel | 80 | € 371.000 | 90 % | 1.090 | 21 % | 66 % |
| Barger-Oosterveen | 127 | € 370.000 | 88 % | 1.230 | 31 % | 42 % |
| Industrieterrein De Vierslagen | 23 | € 369.000 | 78 % | 1.000 | 61 % | 14 % |
| Scholtenskanaal | 73 | € 360.000 | 82 % | 1.180 | 33 % | 40 % |
| Roswinkelerstraat | 86 | € 352.000 | 93 % | 1.410 | 32 % | 59 % |
| Westelijk en oostelijk Weiteveen | 54 | € 350.000 | 93 % | 1.080 | 19 % | 67 % |
| Emmen over 't spoor | 716 | € 340.000 | 60 % | 1.110 | 46 % | 84 % |
| Limietweg | 60 | € 337.000 | 98 % | 1.200 | 30 % | 82 % |
| Foxel | 169 | € 335.000 | 93 % | 1.210 | 27 % | 60 % |
| Achterdiep | 95 | € 334.000 | 94 % | 1.410 | 26 % | 56 % |
| Kamerlingswijk | 78 | € 329.000 | 97 % | 1.300 | 27 % | 65 % |
| Barger-Oosterveld | 1.245 | € 329.000 | 82 % | 1.110 | 51 % | 35 % |
| Siepelveen | 38 | € 326.000 | 97 % | 1.370 | 12 % | 70 % |
| Weerdingerkanaal | 89 | € 322.000 | 88 % | 1.220 | 19 % | 72 % |
| Oude Schuttingskanaal | 44 | € 319.000 | 95 % | 1.140 | 38 % | 67 % |
| Tramwijk | 90 | € 314.000 | 97 % | 1.130 | 23 % | 77 % |
| Beekweg | 111 | € 314.000 | 50 % | 1.270 | 39 % | 24 % |
| Oosterdiep | 193 | € 308.000 | 95 % | 1.280 | 25 % | 74 % |
| Emmer-Erfscheidenveen | 746 | € 302.000 | 87 % | 1.170 | 34 % | 56 % |
| Emmerschans | 482 | € 300.000 | 58 % | 1.000 | 57 % | 59 % |
| Verlengde Oosterdiep | 107 | € 297.000 | 79 % | 1.140 | 26 % | 67 % |
| Rietlanden | 3.979 | € 297.000 | 78 % | 880 | 74 % | 0 % |
| Weiteveen | 596 | € 289.000 | 78 % | 1.120 | 55 % | 34 % |
| Erica-Centrum | 1.687 | € 288.000 | 71 % | 1.020 | 53 % | 44 % |
| Zandpol | 200 | € 288.000 | 72 % | 1.050 | 65 % | 58 % |
| Emmen-omgeving Oude Roswinkelerweg | 787 | € 288.000 | 62 % | 1.000 | 29 % | 80 % |
| Nieuw-Amsterdam-Centrum | 1.895 | € 284.000 | 70 % | 990 | 40 % | 43 % |
| Derde Kruisdiep | 229 | € 282.000 | 90 % | 1.210 | 32 % | 70 % |
| Schoonebeek | 1.728 | € 278.000 | 72 % | 940 | 65 % | 39 % |
| Nieuw-Schoonebeek | 354 | € 277.000 | 73 % | 1.050 | 61 % | 34 % |
| Roswinkel-Centrum | 156 | € 271.000 | 76 % | 1.140 | 32 % | 50 % |
| Nieuw-Dordrecht-Centrum | 565 | € 259.000 | 69 % | 1.110 | 42 % | 38 % |
| Klazienaveen-Noord | 2.234 | € 259.000 | 60 % | 920 | 54 % | 44 % |
| Veenoord | 987 | € 252.000 | 56 % | 970 | 61 % | 46 % |
| Klazienaveen-Zuid | 2.768 | € 249.000 | 62 % | 990 | 52 % | 39 % |
| Zwartemeer-Centrum | 1.216 | € 248.000 | 70 % | 1.080 | 43 % | 44 % |
| Barger-Erfscheidenveen | 49 | € 240.000 | 29 % | 1.230 | 17 % | 67 % |
| Emmen-Centrum | 3.106 | € 240.000 | 41 % | 670 | 59 % | 54 % |
| Emmer-Compascuum-Centrum | 2.305 | € 232.000 | 61 % | 990 | 40 % | 38 % |
| Barger-Compascuum-Centrum | 601 | € 229.000 | 71 % | 1.030 | 41 % | 40 % |
| Eerste Kruisdiep | 878 | € 226.000 | 54 % | 1.060 | 56 % | 46 % |
| Tuinbouwcentrum Klazienaveen | 89 | € 224.000 | 44 % | 1.310 | 33 % | 10 % |
| Bargeres | 4.445 | € 214.000 | 57 % | 940 | 52 % | 0 % |
| Emmermeer | 3.267 | € 210.000 | 40 % | 820 | 53 % | 71 % |
| Emmerhout | 3.777 | € 200.000 | 47 % | 840 | 60 % | 48 % |
| Angelslo | 3.814 | € 196.000 | 47 % | 920 | 48 % | 79 % |
| Verspreide huizen Barger-Compascuum | 18 | — | — | 1.040 | 44 % | 50 % |
| Verspreide huizen Nieuw-Dordrecht | 4 | — | — | — | — | 62 % |
| Verspreide huizen Zwartemeer | 18 | — | — | 1.160 | 56 % | 45 % |
| Ermerveen | 5 | — | — | — | — | 62 % |
| Verspreide huizen Veenoord | 7 | — | — | — | — | 29 % |
| Verspreide huizen Nieuw-Schoonebeek | 16 | — | — | 1.170 | — | 58 % |
| Verspreide huizen Weiteveen | 15 | — | — | — | 33 % | 56 % |
| Industrieterrein Bargermeer | 15 | — | — | 1.150 | 72 % | 17 % |
| Bedrijvenpark A37 | 0 | — | — | — | 100 % | 0 % |
CBS Kerncijfers wijken en buurten (CC BY 4.0); RIVM energielabels van gebouwen; RVO/KCAF aandachtsgebieden funderingsproblematiek. Gesorteerd op gemiddelde WOZ-waarde.