Geen energielabel, geen taxatie. Open data, met bron en grens. Methode
Buurten van Lochem vergeleken
Lochem telt 36 buurten en 15.659 woningen; de gemiddelde WOZ-waarde is € 466.000, van € 249.000 in de goedkoopste tot € 805.000 in de duurste buurt.
Vergelijking| Buurt | Woningen | Gem. WOZ | Koop | Gas m³ | Label B of beter | Panden vóór 1970 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Verspreide huizen Gorssel | 204 | € 805.000 | 89 % | 1.470 | 38 % | 61 % |
| Verspreide huizen Epse | 208 | € 778.000 | 92 % | 1.580 | 36 % | 60 % |
| Verspreide huizen Joppe | 180 | € 746.000 | 86 % | 1.580 | 32 % | 61 % |
| Verspreide huizen Lochemseweg | 66 | € 720.000 | 79 % | 1.600 | 36 % | 47 % |
| Verspr.h. Almen ten N. van Twentekanaal | 83 | € 686.000 | 90 % | 1.390 | 24 % | 57 % |
| Verspr.h. Nettelhorst, Langen en Zwiep | 186 | € 646.000 | 79 % | 1.480 | 33 % | 48 % |
| Verspreide huizen Eefde | 391 | € 629.000 | 83 % | 1.290 | 33 % | 58 % |
| Verspr.h. Zwarte Veen en Barchemse Enk | 141 | € 625.000 | 83 % | 1.460 | 44 % | 47 % |
| Verspreide huizen Klein Dochteren | 120 | € 619.000 | 73 % | 1.330 | 39 % | 21 % |
| Verspreide huizen Oolde | 308 | € 612.000 | 89 % | 1.230 | 66 % | 37 % |
| Verspreide huizen Kring van Dorth | 121 | € 611.000 | 80 % | 1.420 | 39 % | 52 % |
| Verspreide huizen Groot Dochteren | 134 | € 602.000 | 85 % | 1.390 | 47 % | 52 % |
| Verspreide huizen Verwolde | 381 | € 602.000 | 83 % | 1.380 | 45 % | 40 % |
| Verspreide huizen Harfsen | 437 | € 597.000 | 88 % | 1.160 | 54 % | 46 % |
| Verspreide huizen Exel | 90 | € 582.000 | 88 % | 1.340 | 28 % | 36 % |
| Zwiep | 33 | € 580.000 | 79 % | 1.230 | 45 % | — |
| Epse | 696 | € 574.000 | 80 % | 1.210 | 49 % | 51 % |
| Verspr.h. Boschheurne en Zwiepsche Broek | 127 | € 572.000 | 79 % | 1.460 | 50 % | 44 % |
| Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld | 78 | € 566.000 | 79 % | 1.510 | 50 % | 30 % |
| Verspr.h. Almen ten Z. van Twentekanaal | 103 | € 560.000 | 76 % | 1.280 | 47 % | 46 % |
| Verspreide huizen Ampsen | 84 | € 558.000 | 64 % | 1.330 | 71 % | 43 % |
| Exel Tol | 22 | € 545.000 | 77 % | 1.680 | 22 % | 57 % |
| Lochem-Zuid | 411 | € 509.000 | 82 % | 1.240 | 40 % | 37 % |
| Gorssel | 1.712 | € 500.000 | 67 % | 1.110 | 49 % | 49 % |
| Molengronden | 524 | € 485.000 | 97 % | 950 | 94 % | 2 % |
| Almen | 363 | € 478.000 | 77 % | 1.100 | 41 % | 41 % |
| Lochem-Oost | 1.257 | € 474.000 | 78 % | 1.030 | 39 % | 57 % |
| Exel | 63 | € 446.000 | 98 % | 950 | 43 % | 2 % |
| Laren | 847 | € 434.000 | 70 % | 1.040 | 58 % | 31 % |
| Harfsen | 356 | € 418.000 | 79 % | 1.050 | 41 % | 43 % |
| Lochem-West | 912 | € 406.000 | 81 % | 960 | 62 % | 5 % |
| Barchem | 440 | € 406.000 | 79 % | 1.050 | 60 % | 33 % |
| Eefde | 1.619 | € 395.000 | 67 % | 900 | 48 % | 58 % |
| Zuiderenk | 1.833 | € 293.000 | 48 % | 870 | 57 % | 48 % |
| Lochem-Noord | 501 | € 293.000 | 43 % | 760 | 83 % | 19 % |
| Vesting | 628 | € 249.000 | 31 % | 700 | 47 % | 39 % |
CBS Kerncijfers wijken en buurten (CC BY 4.0); RIVM energielabels van gebouwen; RVO/KCAF aandachtsgebieden funderingsproblematiek. Gesorteerd op gemiddelde WOZ-waarde.