Geen energielabel, geen taxatie. Open data, met bron en grens. Methode
Buurten van Moerdijk vergeleken
Moerdijk telt 39 buurten en 17.118 woningen; de gemiddelde WOZ-waarde is € 369.000, van € 270.000 in de goedkoopste tot € 542.000 in de duurste buurt.
Vergelijking| Buurt | Woningen | Gem. WOZ | Koop | Gas m³ | Label B of beter | Panden vóór 1970 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Verspr.h. ten westen van Zevenbergen | 107 | € 542.000 | 92 % | 1.060 | 31 % | 33 % |
| Verspreide huizen Langeweg | 85 | € 535.000 | 89 % | 1.440 | 31 % | 54 % |
| Bosselaar | 768 | € 521.000 | 82 % | 650 | 94 % | 1 % |
| Schansdijk en omgeving | 21 | € 516.000 | 95 % | 1.050 | 65 % | 34 % |
| Kreek | 75 | € 506.000 | 99 % | 1.260 | 28 % | 59 % |
| Verspreide huizen Standdaarbuiten | 38 | € 506.000 | 79 % | 1.250 | 43 % | 34 % |
| Verspreide huizen Willemstad | 168 | € 502.000 | 85 % | 770 | 81 % | 22 % |
| Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek | 126 | € 496.000 | 95 % | 1.300 | 35 % | 42 % |
| Verspreide huizen Fijnaart | 154 | € 495.000 | 96 % | 1.140 | 15 % | 53 % |
| Verspreide huizen Heijningen | 161 | € 489.000 | 88 % | 1.110 | 32 % | 47 % |
| Verspreide huizen Moerdijk | 30 | € 480.000 | 63 % | 1.210 | 41 % | 55 % |
| Verspreide huizen Klundert | 67 | € 463.000 | 88 % | 1.040 | 22 % | 59 % |
| Tonnekreek | 21 | € 454.000 | 76 % | 880 | 30 % | 50 % |
| Nieuwemolen met Driehoek | 58 | € 450.000 | 95 % | 1.150 | 12 % | 63 % |
| Kloosterblokje | 209 | € 448.000 | 81 % | 930 | 80 % | 0 % |
| Lindonk | 1.050 | € 441.000 | 76 % | 880 | 77 % | 1 % |
| Noordschans | 83 | € 431.000 | 86 % | 1.150 | 29 % | 60 % |
| Zwingelspaan | 49 | € 430.000 | 84 % | 850 | 11 % | 57 % |
| Noordhoek | 437 | € 425.000 | 84 % | 1.000 | 54 % | 32 % |
| Verspreide huizen Helwijk | 118 | € 423.000 | 95 % | 1.190 | 27 % | 53 % |
| Willemstad | 434 | € 412.000 | 57 % | 980 | 35 % | 71 % |
| Oudemolen | 86 | € 406.000 | 97 % | 1.080 | 38 % | 60 % |
| Zevenbergschen Hoek | 602 | € 368.000 | 67 % | 950 | 56 % | 34 % |
| Standdaarbuiten | 854 | € 368.000 | 72 % | 950 | 57 % | 38 % |
| Noordlangeweg | 332 | € 368.000 | 77 % | 1.020 | 54 % | 3 % |
| Zwanengat en omgeving | 196 | € 364.000 | 68 % | 1.080 | 48 % | 30 % |
| Langeweg | 274 | € 364.000 | 72 % | 970 | 50 % | 44 % |
| Fijnaart | 2.276 | € 348.000 | 62 % | 860 | 64 % | 35 % |
| Centrum | 1.764 | € 339.000 | 49 % | 770 | 47 % | 50 % |
| Heijningen | 234 | € 339.000 | 68 % | 910 | 59 % | 53 % |
| Klundert | 2.389 | € 335.000 | 60 % | 830 | 58 % | 42 % |
| Krooswijk | 1.729 | € 329.000 | 77 % | 820 | 41 % | 2 % |
| Moerdijk | 475 | € 319.000 | 64 % | 920 | 53 % | 57 % |
| Torenveld | 1.304 | € 292.000 | 54 % | 830 | 45 % | 55 % |
| Helwijk | 284 | € 270.000 | 38 % | 770 | 52 % | 47 % |
| Verspr.h. ten oosten van Zevenbergen | 39 | — | 44 % | 940 | 67 % | 32 % |
| Industrieterrein Moerdijk | 0 | — | — | — | 84 % | 0 % |
| Roodevaart | 2 | — | — | — | — | 73 % |
| Verspreide huizen Noordhoek | 19 | — | — | 1.350 | — | 33 % |
CBS Kerncijfers wijken en buurten (CC BY 4.0); RIVM energielabels van gebouwen; RVO/KCAF aandachtsgebieden funderingsproblematiek. Gesorteerd op gemiddelde WOZ-waarde.