Geen energielabel, geen taxatie. Open data, met bron en grens. Methode
Start › Gemeenten › Edam-Volendam
Buurten van Edam-Volendam vergeleken
Edam-Volendam telt 29 buurten en 16.009 woningen; de gemiddelde WOZ-waarde is € 428.000, van € 341.000 in de goedkoopste tot € 650.000 in de duurste buurt.
Vergelijking| Buurt | Woningen | Gem. WOZ | Koop | Gas m³ | Label B of beter | Panden vóór 1970 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Purmerpolder | 36 | € 650.000 | 83 % | 1.560 | 46 % | 45 % |
| Warder | 318 | € 640.000 | 85 % | 1.220 | 54 % | 47 % |
| Middelie | 300 | € 588.000 | 77 % | 1.170 | 49 % | 42 % |
| Hobrede | 75 | € 571.000 | 96 % | 1.190 | 62 % | 49 % |
| Broeckgouw | 96 | € 551.000 | 72 % | 650 | 100 % | 2 % |
| Edam-Industriegebied | 119 | € 532.000 | 71 % | 1.090 | 61 % | 11 % |
| Schardam | 65 | € 532.000 | 80 % | 1.240 | 44 % | 53 % |
| Kwadijk | 373 | € 521.000 | 77 % | 1.170 | 49 % | 55 % |
| Edam-Oude kom | 1.427 | € 520.000 | 76 % | 990 | 48 % | 76 % |
| Beets | 230 | € 496.000 | 86 % | 1.190 | 35 % | 39 % |
| Broeckgouw | 1.113 | € 479.000 | 77 % | 520 | 100 % | 0 % |
| Volendam-Blokgouw 7 en 8 | 739 | € 456.000 | 97 % | 1.150 | 80 % | 0 % |
| Volendam-Middengebied | 1.146 | € 449.000 | 91 % | 1.080 | 98 % | 0 % |
| Oosthuizen | 761 | € 448.000 | 70 % | 800 | 71 % | 58 % |
| Volendam-Industriegebied | 52 | € 443.000 | 85 % | 1.210 | 66 % | 26 % |
| De Watering | 821 | € 420.000 | 82 % | 890 | 73 % | 3 % |
| Edam-Molenbuurt | 427 | € 419.000 | 61 % | 840 | 82 % | 5 % |
| Volendam-Blokgouw 4, 5 en 6 | 609 | € 419.000 | 94 % | 1.170 | 59 % | 0 % |
| Edam-Zuid | 520 | € 417.000 | 83 % | 1.180 | 60 % | 0 % |
| Volendam-Blokgouw 1 en 2 | 996 | € 384.000 | 87 % | 1.160 | 46 % | 0 % |
| Volendam-Blokgouw 3 | 539 | € 379.000 | 82 % | 1.060 | 59 % | 0 % |
| Edam-Singelwijk | 775 | € 365.000 | 49 % | 900 | 63 % | 67 % |
| Volendam-Katham + Planetenbuurt | 1.028 | € 365.000 | 76 % | 1.060 | 28 % | 15 % |
| Volendam-Oude kom | 1.791 | € 362.000 | 67 % | 960 | 40 % | 73 % |
| Volendam-Rozettenbuurt | 953 | € 347.000 | 68 % | 950 | 33 % | 79 % |
| Volendam-Bloemenbuurt | 685 | € 341.000 | 77 % | 1.070 | 24 % | 95 % |
| Zeevangpolder | 6 | — | — | — | — | 52 % |
| Lange Weeren | 6 | — | — | 1.450 | — | 43 % |
| Lange Weeren | 3 | — | — | — | — | 4 % |
CBS Kerncijfers wijken en buurten (CC BY 4.0); RIVM energielabels van gebouwen; RVO/KCAF aandachtsgebieden funderingsproblematiek. Gesorteerd op gemiddelde WOZ-waarde.